Rekonstrukce Minerální povrchy Kov a Plast Dřevo Sklo a čištění Antigraffiti

Impregnace textilu & kůže...


IsoKor® Lotos Standard


Isokor® Lotos je nanotechnologická ochrana textilu a kůže proti vlhkosti a nečistotám. Po velmi jednoduché aplikaci nástřikem na textil či kůži vytvoří molekuly obsažené v IsoKoru Lotos na ošetřeném materiálu velmi hustou nanosíť, kterou nepronikne žádná kapalina či nečistoty. Textilie se tak stává silně voděodpudivou a zároveň získává samočistící vlastnosti při styku s vodou.


Vlastnosti ošetřeného povrchu / oblast použití

  • Silný odpudivý efekt vůči padající a stříkající vodě

  • Podstatné omezení přilnavosti nečistot

  • Nezměněná paropropustnost a propustnost pro plyny

  • Lidským okem neviditelná vrstva pokryje každé vlákno a chrání jej před nepříznivými vlivy prostředí jako je znečištění nebo smáčení

  • Přípravek zachová oděv prodyšný


Nanášení / aplikace

Před ošetřením povrch důkladně očistěte. Přípravek před aplikací dobře protřepejte po dobu cca 10 sekund. Ošetřovaný povrch musí být čistý, suchý, odmaštěný (nejlépe neškrobený, vypraný bez aviváže). Na ošetřovaný povrch naneste stříkáním rovnoměrnou vrstvu přípravku tak, aby materiál zvlhl. Ošetření provádějte při teplotě 5 - 30 °C. Sušení trvá cca 60 min. Po té je ošetřený povrch funkční. Pokud připravujete oblečení nebo obuv do extrémního počasí, je vhodnější provést aplikaci 1 den předem.


Složení

Isopropanol, modifikované hybridné látky, aditiva.


Spotřeba

cca 100 ml/1 – 2m2 podle savosti ošetřovaného povrchu.


Doba schnutí a zrání

Schnutí trvá cca 60 min. Do 10 minut od aplikace lze přebytečný přípravek odstranit pomocí suchého čistého hadříku, nebo houbičky, po 1 hod. je možné se ošetřeného povrchu dotýkat, po 6 hod. je reakce ukončena a ošetřený materiál lze běžně používat.


Skladování

24 měsíců od data výroby v uzavřených původních obalech při teplotách 5 - 35 ° C, nevystavovat přímému slunečnímu záření, chránit před mrazem. Po otevření výrobek skladujte dále jen v dobře uzavřených nádobách nejvýše 6 měsíců.

IsoKor® Lotos Profi


Mimořádně účinný přípravek na ošetření textilii, pravé i umělé nelakované kůže proti vodě a znečištění. Neviditelná vrstva, která se při ošetření vytvoří na povrchu vláken textilie nebo kůže, silně odpuzuje vodu a nečistoty. Vrstva odolá i extrémnímu zatížení, krátkodobě dokonce odolá koncentrovaným kyselinám a zásadám (do 10 minut). Znečištěnou textilii většinou postačí opláchnout čistou vodou. V případě povrchů, které jsou vystaveny povětrnostním podmínkám, se projevuje samočisticí efekt. To znamená, že s padajícími kapkami deště se z ošetřeného povrchu odstraní nečistoty. Ošetřený povrch získává podstatně vyšší životnost a prodlužují se intervaly čištění a praní.


Vlastnosti ošetřeného povrchu / oblast použití

  • Impregnace Lotos Profi je vhodný na ošetření všech druhů neimpregnovaných textilií a pravé i umělé nelakované kůže

  • Sedadla aut, vlaků a autobusů z látkového potahu, kůže, stany, markýzy, plachty, běžné i pracovní oblečení

  • Je ideálním hydrofobním ošetřením semišové obuvi, broušené kůže, pracovních oděvů, apod.

  • Takto ošetřené pracovní oděvy a obuv dočasně chrání i před přímým zásahem nebezpečnými kyselinami a zásadami


Nanášení / aplikace

Ošetřovaný povrch musí být čistý, suchý, odmaštěný, bez škrobu a aviváže. Přípravek před použitím protřepejte cca 5 sekund. Na ošetřovaný povrch naneste stříkáním rovnoměrnou vrstvu přípravku tak, aby materiál zvlhl. Ošetření provádějte při teplotě 5 - 35 ° C. Sušení trvá cca 2-3 hod. Účinné látky přípravku se na ošetřený povrch chemicky vážou a reakce je ukončena za 24 hodin. Během této doby doporučujeme nevystavovat ošetřený povrch působení mechanických nebo chemických faktorů. Po 24 hod. od aplikace je ošetřený povrch možné používat.


Složení

Voda, modifikované hybridní látky, aditiva.


Spotřeba

cca 100 ml/1 – 2m2 podle savosti ošetřovaného povrchu.


Doba schnutí a zrání

Schnutí trvá cca 60 min. Do 10 minut od aplikace lze přebytečný přípravek odstranit pomocí suchého čistého hadříku, nebo houbičky, po 1 hod. je možné se ošetřeného povrchu dotýkat, po 6 hod. je reakce ukončena a ošetřený materiál lze běžně používat.


Skladování

24 měsíců od data výroby v uzavřených původních obalech při teplotách 5 - 35 ° C, nevystavovat přímému slunečnímu záření, chránit před mrazem. Po otevření výrobek dále skladujte jen v dobře uzavřených nádobách nejvýše 6 měsíců.

KONTAKT


Provozovna, vzorková prodejna,      
odběrné místo:

Jažlovická 1315/15

149 00 Praha 4 - Háje


Otvírací doba

Po - Pá: 10.00 - 16.00

So - Ne: ZAVŘENO


Email: info@az-reko.cz

Tel.: +420 252 549 880

Tel.: +420 774 724 184


NAPIŠTE NÁM


Máte nápad, připomínku či vzkaz?

Předmět: 

E-mail: 

Zpráva: 

      

Opište text
z brázku

Opište text

SLEDUJTE NÁS


Facebook Google + You Tube RSS Info Kanál
Reference

Reference

Aneb spokojený klient

Spolehlivá firma