Rekonstrukce Minerální povrchy Kov a Plast Dřevo Sklo a čištění Antigraffiti

Impregnace minerálních povrchů...


IsoKor® SW

TQP - Top Quality Product

Nahrazuje IsoKor® Stone a Wood


Hydrofobizující, impregnační, ochranný, zpevňující, neviditelný a paropropustný nátěr na jednoduché a účinné ošetření betonu, nasákavých minerálních povrchů a lakovaného resp. barveného dřeva před padající vodou a znečištěním. Neviditelná vrstva, která se při ošetření vytvoří na povrchu, odpuzuje vodu a nečistoty. Ošetřený materiál na rozdíl od neošetřeného získává značně vyšší životnost a výrazně se snižují intervaly čištění a údržby.


Vlastnosti ošetřeného povrchu / oblast použití

Exteriér: beton, klasické vápeno-cementové fasády budov a fasády z nových materiálů např. akrylátových, na všechny druhy omítek, na minerální povrchy jako vápenec, pískovec, čedič, přírodní mramor, žuly a další minerály, umělý kámen, cihly, betonové střešní krytiny a pálené neglazované krytiny, lakované a barvené exteriérové dřeva a zahradní nábytek.

 • Hydrofobní vůči padající a stříkající vodě, (výrazně pomáhá při hydrofobní ochraně betónových staveb před korozí stavební oceli v betonu a korozi betonu vlivem deště, sněhu, mrazu a posypové soli)

 • Vynikající propustnost pro vodní páru a plyny

 • Zpevňuje povrch

 • Podstatně snížena přilnavost pro prach, ptačí trus a různé průmyslové nečistoty

 • Podstatně snížena možnost růstu mikroorganismů a mechů

 • Vysoká transparentnost - vzhled ošetřeného povrchu se nezmění

 • Vyšší barevná stálost povrchu

 • Vytvořená neviditelná vrstva je odolná vůči UV-záření

 • Životnost pro vodorovné povrchy cca 4 roky, pro svislé 8 a více let


Nanášení / aplikace

Přípravek před aplikací protřepejte cca 10 sekund. Ošetřovaný povrch musí být zbavený volných částic, čistý, suchý a odmaštěný. Přípravek se nanáší stříkáním nízkotlakou pistolí, štětcem nebo válečkem při teplotě 5 - 35°C v prostředí s nízkou vlhkostí. Alespoň 24 hodin po aplikaci nesmí teplota klesnout pod 3°C. Používejte jen takové množství přípravku, které je schopno do materiálu vsáknout. Přesný technologický postup pro průmyslovou aplikaci dodává výrobce na požádání.


Složení

Isopropanol, modifikované hybridní látky, aditiva.


Spotřeba

1000 ml/ 7 – 10 m2 v závislosti na nasákavosti ošetrovaného povrchu (minerální povrchy)

1000 ml/15 - 20.m2 lakované a barvené dřevo


Doba schnutí a zrání

Schnutí trvá cca 60 min. Do 10 minut od aplikace lze přebytečný přípravek odstranit pomocí suché čisté utěrky, po 24 hod. je reakce ukončena a povrch je možné běžně zatížit. Během této doby doporučujeme nevystavovat ošetřený povrch působení žádných mechanických ani chemických faktorů, protože jejich vlivem by mohlo dojít ke zkrácení životnosti, příp. ke změně funkčnosti ošetření.


Skladování

24 měsíců od data výroby v uzavřených původních obalech při teplotách 5 - 35 °C. Nevystavovat přímému slunečnímu záření a mrazu. Po otevření výrobek opět skladujte jen v dobře uzavřených nádobách nejvýše 6 měsíců.
IsoKor® Eko Profi - DOPRODEJ - AKCE


Je vysoce účinný trvanlivý neviditelný hydrofóbní ušlechtilý impregnační nátěr na bázi vody určený na minerální povrchy. V kombinaci s občasnou údržbou povrchu přípravkem IsoKor® Eko Reviver je zabezpečená trvalá funkčnost ošetření. Přípravky se vzájemně pevně chemicky svážou, zdokonalují ošetření a vytvářejí mimořádne odolnou neviditelní ochranu povrchu. Vrstvu nevidíme, ale spíše vnímáme neobvykle hezký povrch s pocitem porcelánove čistoty. Pro své vlastnosti je ideální i pro ochranu kulturních a historických památek. Vyznačuje se stabilitou, je silně vodoodpudivý, nemění paropropustnost. Díky dlouhodobému lotosovému efektu ošetrený povrch získává silnou samočistící schopnost. Ošetřený povrch je zdravotně nezávadný. Získává dlouhodobou životnost a podstatně se prodlužují intervaly čištění.


Vlastnosti ošetřeného povrchu / oblast použití

Málo nasákavé povrchy jako neglazované dlažby a obklady, neleštěný mramor (spotřeba cca 1000ml/30-35 m2), více nasákavé minerální povrchy jako přírodní a umělý kámen, vápenec, pískovec, žula, beton, vápeno-cementová klasická omítka (spotřeba cca 1000ml/10 - 12m 2).

 • Vynikající odolnost vůči padající a stříkající vodě, oleji, posypové soli, kyselinám a zásadám až do pH = 14, (výrazně pomáhá při hydrofobní ochraně betonových staveb před korozí stavební oceli v betonu a korozi betonu vlivem deště, sněhu, mrazu a posypové soli)

 • Dlouhodobý lotosový účinek

 • Nezměněná paropropustnost a propustnost pro plyny

 • Podstatně snížená přilnavost pro prach, ptačí trus a různé jiné nečistoty

 • Nemění vzhled ošetřeného povrchu

 • Vynikající samočisticí efekt

 • Ošetření je odolné vůči tlaku vody při mytí až do tlaku 50 barů

 • Podstatně snižuje růst mechů a plísní

 • Pouhým okem neviditelná ochranná vrstva je odolná vůči UV-záření

 • Životnost 10 a více let (největší vliv na životnost má mechanické poškození) v kombinaci s údržbou povrchu IsoKor® Eko Revier je životnost trvalá.


Nanášení / aplikace

Přípravek před použitím protřepejte po dobu cca 5 sekund. Na čistý, suchý a odmaštěný povrch se přípravek nanáší štětcem, válečkem nebo stříkáním nízkotlakou pistolí při teplotě 5 - 35 °C. Doba schnutí je cca 2-3 hod. Účinné látky přípravku se na ošetřený povrch chemicky vážou, reakce je ukončena za 24 hodin. Během této doby doporučujeme nevystavovat ošetřený povrch působení žádných mechanických ani chemických faktorů. Během 24 hod. po aplikaci nesmí teplota ošetřeného povrchu klesnout pod 3 °C.


Složení

Voda, modifikované hybridní látky, aditiva.


Spotřeba

1000 ml/ 10-30m2 v závislosti na nasákavé schopnosti povrchu.


Skladování

24 měsíců od data výroby v uzavřených původních obalech při teplotách 5 - 35 ° C, nevystavovat přímému slunečnímu záření, chránit před mrazem. Po otevření výrobek skladujte dále jen v dobře uzavřených nádobách nejvýše 6 měsíců.

KONTAKT


Provozovna, vzorková prodejna,      
odběrné místo:

Jažlovická 1315/15

149 00 Praha 4 - Háje


Otvírací doba

Po - Pá: 10.00 - 16.00

So - Ne: ZAVŘENO


Email: info@az-reko.cz

Tel.: +420 252 549 880

Tel.: +420 774 724 184


NAPIŠTE NÁM


Máte nápad, připomínku či vzkaz?

Předmět: 

E-mail: 

Zpráva: 

      

Opište text
z brázku

Opište text

SLEDUJTE NÁS


Facebook Google + You Tube RSS Info Kanál
Reference

Reference

Aneb spokojený klient

Spolehlivá firma