Rekonstrukce Minerální povrchy Kov a Plast Dřevo Sklo a čištění Antigraffiti

Impregnace na kov & plast...


IsoKor® Plastic - Metal Profi

IsoKor® Plastic - Metal Profi je více a trvaleji účinný a odolný ochranný nanotechnologický přípravek na ošetření karosérií, plastových, lakovaných, antikorových a chromových častí automobilu a člunů proti znečištění, poškození a korozi povrchů s výrazným lotosovým efektem. Dokonalá čistota a nádherný vzhed. Pri občasném přeleštění prostředkem IsoKor® Plastic - Metal Reviver, získá povrch trvalou ochranu a zachová si stálý vzhled.


Vlastnosti ošetřeného povrchu / oblast použití

  • Silný odpudivý efekt vůči vodě a olejům

  • Podstatné omezení přilnavosti nečistot

  • Ochrana povrchu před solí, kyselými dešti a nežádoucími nečistotami z mořské vody

  • Samočistící schopnost povrchu od nečistot z ovzduší

  • Stabilita ošetření vúči UV záření a otěru

  • Odolnost vúči změnám teploty (odolá trvale teplotě až do 230°C)

  • Vysoká chemická odolnost (až do pH=13)

  • Životnost cca 8 roků, v kombináci s přípravkem IsoKor® Metal/Plast Reviver neomezená. (Životnost může snížit mechanické poškození a abrazivní čistící prostředky.)


Nanášení / aplikace

Před použitím přípravek protřepat cca 5 sekund. Povrch musí být před aplikací čistý, suchý a odmaštěný. Po běžném umytí povrchu saponátem a opláchnutím vodou, výrobce doporučuje použít na odmaštění IsoKor® Cleaner. Malé množství přípravku IsoKor® Plastic - Metal nastříkejte na povrch při teplotě v rozmezí od 5 do 30°C a bavlněnou nebo papírovou utěrkou jemně rozlešíte. Aplikujte po malých plochách. V průběhu aplikace přípravek nesmí přijít do kontaktu s vodou nebo vlhkostí. Po aplikaci do dokončení chemické reakce, která je ukončena po 24. hodinách, doporučujeme nevystavovat přímé slunečnímu záření.


Složení

Isopropanol, modifikované hybridné látky, aditiva.


Spotřeba

100 ml /10 - 20m2.


Doba schnutí a zrání

Aplikace probíhá poměrně rychle, po pár minutách je možné se ošetřeného povrchu dotýkat, po 24 hod. je reakce ukončena a ošetřený materiál lze běžně používat.


Skladování

24 měsíců od data výroby v uzavřených původních obalech při teplotách 5 - 35 ° C, nevystavovat přímému slunečnímu záření, chránit před mrazem. Po otevření výrobek skladujte dále jen v dobře uzavřených nádobách nejvýše 6 měsíců.IsoKor® Plastic - Metal ReviverPřípravek k údržbě a regeneraci povrchů ošetřených přípravkem IsoKor® Metal Profi. Při pravidelném použití IsoKor® Plastic - Metal Reviver je zajištěna trvalá a neustále se zlepšujúci funkčnost ošetřeného povrchu přípravkem IsoKor® Plastic - Metal Profi. IsoKor® Plastic - Metal Reviver aktivuje, regeneruje a zušlechťuje ošetřený povrch. Dokonalý "démantový" povrch s nádherným čistmým vzhledem.

KONTAKT


Provozovna, vzorková prodejna,      
odběrné místo:

Jažlovická 1315/15

149 00 Praha 4 - Háje


Otvírací doba

Po - Pá: 10.00 - 16.00

So - Ne: ZAVŘENO


Email: info@az-reko.cz

Tel.: +420 252 549 880

Tel.: +420 774 724 184


NAPIŠTE NÁM


Máte nápad, připomínku či vzkaz?

Předmět: 

E-mail: 

Zpráva: 

      

Opište text
z brázku

Opište text

SLEDUJTE NÁS


Facebook Google + You Tube RSS Info Kanál
Reference

Reference

Aneb spokojený klient

Spolehlivá firma